6 آذر 1397

درخشش دانش آموزان دبیرستان ماندگار البرز در مسابقات جایزه بزرگ خانه ریاضی تهران

مولف: احمد یوسفی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
5

درخشش دانش آموزان دبیرستان ماندگار البرز در مسابقات جایزه بزرگ خانه ریاضی تهران

در نخستین دورۀ مسابقات جایزه بزرگ کشوری ، دانش آموزان دبیرستان البرز با کسب
8 مدال طلا ، 11 مدال نقره ، 10 مدال برنز و 6 دیپلم افتخار بسیار خوش درخشیدند.
اولین دورۀ مسابقات جایزه بزرگ کشوری با شرکت بیش از 4000 دانش آموز به همت خانه ریاضی تهران، 25 آبان 97 در دانشگاه صنعتی امیر کبیر تهران برگزار شد.
مدیر دبیرستان ماندگار البرز این موفقیت بزرگ را به تمامی دانش آموزان ، اولیاء ارجمند ، همکاران و دبیران فرهیخته بویژه مسئول و مدرسین محترم واحد المپیاد البرز تبریک می گوید.
 

مدال آوران دبیرستان ماندگار البرز

ردیف

نام و نام خانوادگی

پایه تحصیلی

عناوین کسب شده

رشته مسابقات جایزه بزرگ

1

رضا عبد العلیان

دهم تجربی

مدال طلا

نفر دوم کشوری

زیست شناسی

2

محمد رضا شفیعی سر آبادان

دهم تجربی

مدال طلا

زیست شناسی

3

سید آرمین میرفلاح لیالستانی

دهم تجربی

مدال طلا

کامپیوتر

4

علیرضا اهدائی وند

دهم تجربی

مدال طلا

ریاضی

5

پویا امیدی

یازدهم ریاضی

مدال طلا

نفر اول کشوری

ریاضی

6

آرش مؤیدی

یازدهم ریاضی

مدال طلا

ریاضی

7

مهدی عماد الدین

یازدهم ریاضی

مدال طلا

ریاضی

8

احمد رضا خرد پیشه

یازدهم تجربی

مدال طلا

شیمی

9

سهیل کفاشی نامداری

هشتم

مدال نقره

ریاضی

10

آرادا سرکیسیان

هشتم

مدال نقره

فیزیک

11

پارسا آقاعلی

دهم ریاضی

مدال نقره

ریاضی

12

سید آرمین میر فلاح لیالستانی

دهم تجربی

مدال نقره

ریاضی

13

سینا کبریایی طبری

دهم تجربی

مدال نقره

ریاضی

14

محمد رضا شفیعی سر آبادان

دهم تجربی

مدال نقره

ریاضی

15

علی بکیان دوگاهه

دهم ریاضی

مدال نقره

فیزیک

16

رضا طاهر نژاد

یازدهم ریاضی

مدال نقره

ریاضی

17

پویا امیدی

یازدهم ریاضی

مدال نقره

کامپیوتر

18

رضا طاهر نژاد

یازدهم ریاضی

مدال نقره

کامپیوتر

19

مهدی عماد الدین

یازدهم ریاضی

مدال نقره

کامپیوتر

20

آرادا سرکیسیان

هشتم

مدال برنز

ریاضی

21

مهدی خسروی

هشتم

مدال برنز

ریاضی

22

محمد عرفان طاهری

هشتم

مدال برنز

ریاضی

23

سهیل کفاشی علمداری

هشتم

مدال برنز

کامپیوتر

24

مهدی خسروی

هشتم

مدال برنز

کامپیوتر

25

عبداله  خلج

دهم ریاضی

مدال برنز

کامپیوتر

26

رضا عبد العلیان

دهم تجربی

مدال برنز

ریاضی

27

پارسا آقا علی

دهم ریاضی

مدال برنز

فیزیک

28

احمد رضا فرد پیشه

یازدهم تجربی

مدال برنز

ریاضی

29

محمد حسین مصدری

یازدهم ریاضی

مدال برنز

ریاضی

30

محمد عرفان طاهری

هشتم

دیپلم افتخار

فیزیک

31

عبد اله خلج

دهم ریاضی

دیپلم افتخار

ریاضی

32

آرین علیزاده

دهم ریاضی

دیپلم افتخار

ریاضی

33

علی بکیان دوگاهه

دهم ریاضی

دیپلم افتخار

ریاضی

34

آرین علیزاده

دهم ریاضی

دیپلم افتخار

کامپیوتر

  35          سینا کبریایی طبری دهم تجربی دیپلم افتخار فیزیک
 

تعداد مشاهده (152)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "درخشش دانش آموزان دبیرستان ماندگار البرز در مسابقات جایزه بزرگ خانه ریاضی تهران"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید