چاپ خبر
دبیرستان ماندگار البرز جمعه, ۱۷ دی ۱۴۰۰
برگزاری هشتمین جلسه دانش افزایی با موضوع سبک مدیریت و رهبری حاج قاسم سلیمانی
استاد " جعفر درونه" در نشست دانش افزایی کارکنان دبیرستان ماندگار البرز به تحلیل سبک مدیریتی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی پرداخت.
روز سه شنبه، چهاردهم دی ماه، ساعت سیزده، هشتمین جلسه دانش افزایی کارکنان با حضور استاد مدعو "جعفر درونه "برگزار شد. ایشان در این نشست به تحلیل و بررسی سبک مدیریت انقلابی سردار دلها حاج قاسم سلیمانی پرداختند.
استاد درونه در قسمتی از بیانات خود سه عنصر "عقلانیت، معنویت و عدالت" را در مکتب حاج قاسم برجسته دانستند. ایشان این سه مولفه را سبب ساز ایجاد بصیرت دینی و استقامت ایمانی در سردار شهید معرفی نموده و نتایج آن را تبعیت مومنانه از رهبری، صمیمیت با مردم بر محور خدمت و در یک کلام ظهور و نمود انسانی در تراز انقلاب اسلامی برشمردند.
استاد درونه مولفه "صدق و اخلاص" حاج قاسم را در مواجهه و ارتباط با خداوند،  امام و رهبری، مردم و حتی دشمن، صریح و شفاف دانستند. این صدق و اخلاص، در مواجهه با خدا در خداباوری و خدامحوری، در مواجهه با رهبری در صمیمیت و تبعیتِ راسخ و مومنانه، در برخورد با مردم در صفا و وفا و در تقابل با دشمن در صراحت و عدم اعتماد ایشان به دشمنان، نمود یافته بود... . در نهایت ایشان ده ویژگی را بعنوان مولفه های ممتاز در سبک مدیریت و رهبری سردار شهید قاسم سلیمانی برشمرد.
این جلسه قریب یک ساعت به طول انجامید.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/.