31 اردیبهشت 1398

برگزاری محفل انس با قران و مراسم افطاری همراه با تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و فرهنگی در دبیرستان ماندگار البرز

برگزاری محفل انس با قران و مراسم افطاری همراه با تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و فرهنگی در دبیرستان ماندگار البرز

به مناسبت ماه مبارک رمضان و سالروز ولادت با سعادت کریم اهل بیت حضرت امام حسن مجتبی (ع) و در راستای ترویج و تعمیق باورهای دینی و در جهت عمل کردن به فرمایشات پیامبر بزرگ اسلام و ائمه معصومین (ع) ، محفل نورانی انس با قرآن روز یکشنبه 29 اردیبهشت 98 با حضور جمع کثیری از دانش آموزان و همکاران و اولیاء در محل نماز خانه مرکزی برگزار گردید.
در این محفل نورانی و عرفانی قاریان ممتاز همچون حاج آقا زمانی و دانش آموز آقایی و جند تن دیگر از دانش آموزان به تلاوت کلام الله مجید پرداختند.
در بخشی از این مراسم پر فیض ، آقای محمدی مدیر دبیرستان ماندگار البرز با اشاره به آیاتی از کلام الله مجید در باره وظایف مسلمین نسبت به قرآن از جمله تلاوت ، عمل کردن و تدبر در قرآن نکاتی را متذکر شدند.
در این محفل معنوی انس با قرآن که همراه با اجرای مسابقه قرانی و فرهنگی و اجرای تواشیح توسط گروه پایه دوازدهم بود ، از دانش آموزان حائز رتبه های برتر مسابقات قرآن، عترت و فرهنگی که در سال تحصیلی 98 - 1397 در سطح منطقه و استان مقام کسب کرده بودند با اهداء لوح سپاس و هدایا تقدیر شد.
در پایان مراسم نماز جماعت با شکوه با حضور دانش آموزان روزه دار اقامه و سفره افطار با گرامیداشت سفره های کریمانه اهل بیت (ع) در فضایی معنوی و شاد و صمیمی به نحو احسن گسترده شد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (440)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری محفل انس با قران و مراسم افطاری همراه با تجلیل از برگزیدگان مسابقات قرآن، عترت و فرهنگی در دبیرستان ماندگار البرز"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید