12 دی 1399

آئین رونمایی از نامگذاری ساختمان مرکزی دبیرستان ماندگار البرز به نام سردار دلها، شهید قاسم سلیمانی

مولف: هادی فیض آبادی   /  دسته: خبرهای مدرسه   /  رتبه دهید:
5

آئین رونمایی از نامگذاری ساختمان مرکزی دبیرستان ماندگار البرز به نام سردار دلها، شهید قاسم سلیمانی

 

به گزارش واحد اطلاع رسانی  همایش گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها و آئین رونمایی از نامگذاری ساختمان مرکزی دبیرستان البرز به نام سردار شهید قاسم سلیمانی روز چهارشنبه 1399/10/10 با حضور کریمی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه و همکاران دبیرستان ماندگار البرز در محوطه ساختمان شهید سپهبد قاسم سلیمانی برگزار شد.

کریمی معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه، ضمن تسلیت ایام شهادت فاطمه زهرا(س) و سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: امروز همه در این محل جمع شده ایم تا یاد و خاطره سردار دلها و این سردار شجاع که سالیان سال و تا ابد در ذهنها ماندگار است را پاس بداریم و هنر ما معلمها ماندگاری این یاد، در خاطره هاست.

وی در ادامه افزود: تاریخ سراسر حماسه این سرزمین پر از مردان و زنانی است که هر کدام می توانستند معلمین بزرگی باشند برای دانش آموزان به واسطه پاسداشت کشور عزیزمان.

معاون پرورشی و تربیت بدنی منطقه در سخنان خود گفت: حاج قاسم سلیمانی نمونه ای است از این مردان دلیر، شجاع و مخلص کشور که ما باید زندگی ایشان را از دوران نوجوانی بررسی کنیم و آن را سرلوحه بچه ها و دانش آموزان خود قرار دهیم. هر کدام از بچه های ما  می توانند یک سردار سلیمانی باشند.

محمدی مدیر دبیرستان در روز آئین نامگذاری ساختمان مرکزی به نام سردار سلیمانی بیان داشت: دو رمز موفقیت و از ویژگی های حاج قاسم سلیمانی، یک اخلاص و دوم عاشق ولایت بودن ایشان بود.