16 دی 1396

تصویب شیوه نامه آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز در هئیت امنای دیرستان

مولف:   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:
/8

تصویب شیوه نامه آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز در هئیت امنای دیرستان

درجلسه هیئت امنای دبیرستان ماندگار البرز صورت پذیرفت

تصویب شیوه نامه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

جلسه هیئت امنای دبیرستان ماندگار البرز روز شنبه 16 دی ماه راس ساعت 8 صبح با حضور باقری مدیرکل آموزش وپرورش ، رفیعی معاون آموزشی ، نظریان مدیرآموزش وپرروش منطقه ، محمدی مدیر دبیرستان موسوی رئیس انجمن اولیا و مربیان دبیرستان ،و اعضای ستاد در محل اداره کل آموزش وپرورش شهر تهران تشکیل گردید .

باقری مدیرکل آموزش وپرورش شهر تهران و رئیس هیئت امنای دبیرستان ماندگار البرز در جلسه هیئت امنای دبیرستان ماندگار البرز گفت: خداوند متعال را سپاسگزاریم  بخاطر همه نعمت ها و الطافشو همچنین  خدا را شکر می کنیم که مجموعه های  آموزشی وپرورشی خوبی که وجود دارد اینها روحیه می دهد به کشور . یکی از اونها مجتمع آموزشی البراست با سوابق دیرینه ای که  دارد والان هم به عنوان یک امتیاز برای آموزش و پرورش شهر تهران و کشور محسوب می گردد. امیدورام که با لطف الهی و تلاش دوستان الگوی مناسبی برای همه کشور بشود و همه بتوانند به عنوان الگو از دبیرستان البرز استفاده بکنند .

مدیرکل آموزش پرورش  شهر تهران در ادامه گفت: چیزی که متاسفانه در کشور کمتر به آن توجه و بحث شده وحدت ملی و یکپارچگی است یک وقت هایی حتی بعضی ها اسلام و دین ما را در مقابل ملیت ما قرار می دهند و این خطاست ما به وحدت نیاز داریم . مخصوصا با ویژگی های اقلیمی و جغرافیای که داریم و وضعیت اجتماعی و تاریخی نیاز به اینکه وحدت بیشتری داشته باشیم فراوان است . هرآنچه که عامل تفرقه است باید از کشور دور کنیم وهرچیزی که باعث وحدت و انسجام می شود آن را جایگزین کنیم .

وی با اشاره به سخنان خود در جمع مدیران مناطق افزود: حضرت امام (ره) چرا اینقدر در بحث وحدت کلمه توجه داشت هرچند که خود ایشان که خیمه و محور وحدت بودند و حضور داشتند باز براین محور تکیه داشتند به نظرم میرسد که ما در آموزش وپرورش باید روی این بحث کار کنیم و این بحث ملیت ایران و یکپارچگی ایران را یکسره مدنظر داشته باشیم و هرکسی مخالف این حرف زد و مخالف این صحبت کرد آگاهش کنیم و با او صحبت کنیم . از تفرقه موارد این چنینی دوری کنیم خیلی غصه دارد که همه در کشور همدیگر را خنثی می کنند  و این آسیب بزرگی است اگر کسی شش تا کار خوب دارد 4 تا کار ضعیف تمام توان را بگذاریم آن 4 تا کارضیف را  بزرگ کنیم خیلی کار درستی نیست یعنی زیر پای دوست را خالی کردن  و در حالی که نمی داند خودش هم درون همان قایق نشسته  است

ایشان در ادامه افزودند :مردم اگر فقط  از بدی ها و مشکلات  و نقص ها  و فسادها بشنوند، ناامید می شوند این ایجاد نامیدی میکند و وحدت از بین می رود. امیدوارم ما در آموزش وپرورش بتوانیم به وظیفه خودمان در رابطه به  این موضوع عمل کنیم تا این وحدت و یکپارچگی حفظ بشود چرا که نبودش خیلی خسران و زیان برای کشور ایجاد میکند .

مهندس باقری در خاتمه افزود  ؛ البرز را هم به عنوان الگو که مطرح می کنم در همه امور هم آموزشی و هم پرورشی و هم اجتماعی می تواند الگو باشد امیدوارم که این نقش الگویی بتواند راهگشا باشد و هرکسی الگوی داشته باشد بتواند از البرز استفاده کند.

سپس محمدی مدیر دبیرستان البرز مصوبات جلسه قبل را قرائت کرد و توضیحات مختصری را در خصوص اقدامات انجام شده ارائه نمود .

پس ازآن پیش نویس شیوه نامه ثبت نام آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز که در جلسه ای مجزا توسط آقای رفیعی معاون محترم آموزش متوسطه شهر تهران ،کارشناسان ذیربط اداره کل، آقای نظریان مدیر آموزش پرورش منطقه 6 و محمدی مدیر دبیرستان البرز ،کارشناسی و تهیه شده بود قرائت گردید . همچنین براساس موضوعات مطروحه نظیر مقاوم سازی ساختمان ها، اردوی علمی و مطالعاتی نوروز ، ثبت نام آزمون ورودی ،  و تعیین سهمیه ها و برنامه محور بودن البرز مواردی به شرح ذیل در 9 بند مصوب گردید.

این جلسه در پایان مصوباتی نیز داشت اهم مصوبات جلسه

  1. تصویب شیوه نامه ثبت نام در آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز

 

 

تعداد مشاهده (672)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "تصویب شیوه نامه آزمون ورودی دبیرستان ماندگار البرز در هئیت امنای دیرستان"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید